Turc Yeminli (Vampir Efsaneleri 1. Kitap)

À propos

"Harika bir yeni kitap dizisi! Kaçirmayin! "
--Morgan Rice, 1 Numarali Çok Satan VAMPIR GÜNLÜKLERI'nin Yazari

Rachel Wood, babasinin transfer olmasiyla, Pennsylvania'daki köklerinden ayrilip, New York'un varlikli banliyölerinden Westchester'da, 10.siniftayken yeni bir liseye baslamak zorunda kaliyor. Yeni arkadaslar edinmek, bir erkek arkadas sahibi olmak, kötü kizlar ekibinden uzak durmak ve bu kadar saldirgan bir dünyada nasil hayatta kalacagini çözmek için çabalarken, kendini isler boyunu asiyor. Içki içmenin ve ilaçlarin neredeyse standart oldugu ve sosyal baskilarin onu her yönden sikistirdigi bu yeni dünyada yönünü bulmakta zorlaniyor.
Kurtulus ondan hoslaniyor gibi görünen futbol oyuncusu Rob seklinde ortaya çikana kadar her sey Rachel için yanlis gidiyor görünüyor. Fakat tam aralarinda bir romantizm dogmak üzereyken oglanin davranislari kafasini karistiriyor.
Isler dibe vurdugunda Rachel, Benji adinda gizemli bir oglanla tanisiyor. Benji okuldan, yalnizligi seven, diger çocuklardan uzak duran ve Rachel'i motosikletiyle gezmeye çikartiyor. Lunaparkta birlikte unutulmaz bir aksam geçiriyorlar fakat isler korkunç sekilde ters gidiyor ve Benji Rachel'in hayatini kurtararak onu soke ediyor.
Rachel Benji'nin diger herkesten farkli oldugunu biliyor ve onun hayatinin aski oldugunu görüyor. Ve aralarindaki romantizm derinlestikçe onun hakkindaki sirri ögrenmek için her seyden vazgeçip vazgeçmeyecegine karar vermek zorunda kaliyor...

Dizinin 2. Kitabi (ALINMIS) ve 3. Kitabi (ISIRILMIS) da mevut.

 • EAN

  9781632912794

 • Disponibilité

  Disponible

 • Poids

  655 Ko

 • Distributeur

  ePagine

 • Diffuseur

  Demarque

 • Entrepôt

  Entrepot Numérique

 • Support principal

  ebook (ePub)

empty